138 черкащан працюють на підприємстві “Енергетик” за сприяння служби зайнятості

138 черкащан працюють на підприємстві “Енергетик” за сприяння служби зайнятості

Завдяки тісній співпраці Черкаської обласної служби зайнятості та ТОВ “МВВФ “ЕНЕРГЕТИК”, підприємство за останні три роки майже 100-відсотково укомплектоване кваліфікованими працівниками за робочими спеціальностями, повідомляє виданню “Про Головне” відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ.

Питання щодо розширення співпраці служби зайнятості з роботодавцем, як постійним надавачом вакансій, оперативного укомплектування вакантних робочих місць задля сприяння зайнятості населення Монастирищини, впровадження пакету послуг для роботодавців, зокрема електронного сервісу, та інші розглядалися під час робочої зустрічі Григорія Дендемарченка – директора Черкаського обласного та Володимира Левадського – директора Монастирищенського районного центрів зайнятості з Григорієм Тонколитком – начальником відділу кадрів підприємства «ЕНЕРГЕТИК», Василем Донцем – начальником відділу охорони праці та Валерієм Хитрим – заступником виробничого відділу.

ТОВ МВВФ «Енергетик» – це сучасний український завод промислових парових котлів, який є високоспеціалізованою компанією, що розробляє, виготовляє і реалізовує широкий асортимент продукції від парових до водонагрійних котлів промислового призначення, окрім центрального опалення, та допоміжне котельне обладнання.

Розповідаючи про результати багаторічної співпраці служби зайнятості з котельним заводом директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко наголосив, що за сприяння служби зайнятості підприємство укомплектувало, тільки з початку 2014 року і до цього часу, 138 вакансій із 140 заявлених роботодавцем. Це вакансії інженера-конструктора, котельника, електрогазозварника, токаря, електрозварника ручного зварювання, слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, електромеханіка тощо. За цей період з роботодавцем укладено 3 договори на працевлаштування після закінчення професійного навчання. Також, завдяки дії механізму компенсації єдиного соціального внеску у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця у 2014 році компанія забезпечила роботою шістьох жителів Монастрищини.

Заступник виробничого відділу підприємства Валерій Хитрий звернув увагу на те, що головними секретами успішного розвитку компанії є прийнятна цінова політика устаткування, що випускається, його висока якість, зручне та ефективне гарантійне і сервісне обслуговування, а також працівники, які є професіоналами своєї справи. «На сьогодні на території підприємства функціонує 7 цехів, виробництво в яких забезпечує понад 260 співробітників, з них 70 осіб – інженерно-технічний персонал. За 15 років роботи заводу реалізовано понад 1 000 успішних проектів на майже 300 одиницях унікального високотехнологічного обладнання європейських виробників.

В результаті зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар