150 тисяч гривень витратили на оновлення комунального пляжу

150 тисяч гривень витратили на оновлення комунального пляжу

Поки що у Черкасах облаштували пляж Пушкінський.

Про це повідомляє “ZMI.ck.ua” з посиланням на ЧСН.

Черкасці вже ніжаться на узбережжях Дніпра, хоча у жодного із 3-х комунальних пляжів паспорт не підписаний. Чому виникла затримка із дозволом на відпочинок та яких змін цьогоріч зазнала прибережна зона.

Пляж Пушкінський. Донедавна прибережна зона складалась із землі, вкритої рештками коріння дерев. Цьогоріч сюди завезли пісок, розбили зелену зону, встановити рятувальну вежу, дитячий майданчик, лавки та смітники, виклали плиткою доріжки.

Зі слів Олексія Мельника, заступника директора КП “Дирекція парків”, на побудову нового пляжу з міського бюджету було виділено 150 тис.грн. Облаштування розпочали ще взимку.

Нині у Черкасах є три комунальних пляжі: Пушкінський, Соснівський та Смілянський. Проте капітального переобладнання зазнав лише один. Незабаром комунальники планують облагородити і інші пляжі, зокрема “Смілянський”, що поблизу вулиці Жужоми.

На кожному із цих пляжів є рятувальні пости. Працюватимуть вони з 10:40 до 18:10 години. Фактично пляжі готові приймати відпочивальників, проте на папері – ні.

Містяни сподіваються, що такий стан пляжів збережеться надовго.

Прочитайте ще:

Залиште коментар