16 вбивств та 2 згвалтування скоєно на Черкащині за три місяці

16 вбивств та 2 згвалтування скоєно на Черкащині за три місяці

За три місяці 2018 року в області зафіксували 5482 кримінальні правопорушення, з них тяжких та особливо тяжких – 34,1%. Про це інформує управління статистики з посиланням на дані  прокуратури Черкаської області.

Протягом січня–березня на території області було скоєно 16 умисних вбивств і замахів на вбивство, 14 умисних тяжких тілесних ушкоджень, 2 випадки зґвалтувань і замахів на зґвалтування.

У загальній кількості злочинів 61,6% становили злочини проти власності, 11,1% – злочини проти життя та здоров’я особи, 4,7% – злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян та злочини проти журналістів, 4,6% – злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення.

Ще 3,2% – злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, 2,8% – злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, 2,7% – злочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку, 2,6% – злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, 1,6% – злочини проти правосуддя, 1,3% – злочини проти громадської безпеки,  1,2% – злочини у сфері господарської діяльності, 1,1% – злочини проти громадського порядку та моральності, 0,7% – злочини проти довкілля.

Прочитайте ще:

Залиште коментар