1,7 мільйона спрямували на розвиток спорту в Черкаському районі

1,7 мільйона спрямували на розвиток спорту в Черкаському районі

Це кошти з районного бюджету. Ще 1,1 мільйона гривень на розвиток спорту у селах додали сільські бюджети.

Найбільше, зокрема, 309198 грн, у Червоній Слободі, 95100 грн – у Свидівку, 125796 грн – у Вергунах, 83848 грн – у Степанках. 81420 грн – у Будищах. Думанці, Кумейки та Чорнявка не підтримали Програму розвитку фізичної культури та спорту.

– Щороку ми проводимо спартакіаду, де команди фізкультури змагаються за званні «Найспортивнше село року» у тринадцяти видах спорту. Участь в усіх випробуваннях беруть команди із Будища, Геронимівки, Руської Поляни, Худяків, Білозір’я, – зауважує Сергій Вікторович. – На жаль, на низькому рівні залишається участь у районних змаганнях сільських колективів Дубіївки, Вергунів, Степанок, Тубільців, Яснозір’я, які спробували свої сили лише двічі. Лише один раз взяли участь у випробуваннях спортсмени-аматори з Мошен, Думанців та Чорнявки.

Слід зауважити, що пріоритетними видами спорту в районі є дзюдо, бокс, спортивне орієнтування, баскетбол. Найпоширенішим видом спорту – футбол. Молоді спортсмени, що демонструють найкращі результати, отримують стипендію з районного бюджету. Так, цьогоріч, вона дісталася двом кікбоксерам Вергунівської секції зі східних єдиноборств – Віктору Вітряку та Олександру Запорожцю, а також гімнасту із Свидівка Іллі Ковтуну. Окрім того, районними стипендіатами є семеро вихованців відділень дзюдо та спортивне орієнтування.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Бовт.

Прочитайте ще:

Залиште коментар