2 тис гривень стипендії отримуватимуть кращі черкаські спортсмени

2 тис гривень стипендії отримуватимуть кращі черкаські спортсмени

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко вручив сертифікати спортсменам, які цьогоріч отримуватимуть стипендію. Загалом у 2018-му таких – п’ятнадцятеро. Про це пише “Інфоміст“.

Щомісяця вони отримуватимуть по дві тисячі гривень.

“Ще шість років тому на Черкащині започаткована обласна стипендія для спортсменів. Щороку її отримували 12 спортсменів. Минулоріч ми збільшили цю кількість до 15 – додано 3 стипендії для спортсменів неолімпійських видів спорту. Це лише бюджетний ресурс. Також ми допомагаємо залучати небюджетні кошти, – розповідає Юрій Ткаченко.

Він також зазначив, що поліпшення спортивної мережі – один із пріоритетів роботи обласної влади. Загалом минулого року на це пішло більше 2,8 млн грн.

“Думаю, і тренери, і спортсмени погодяться: чим краща база, тим кращі результати. Без цього у спорті ніяк, – зазначив Ткаченко. – Минулого року ми розпочали реконструкцію та добудову обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву задля облаштування спортивних залів для відділень боксу, баскетболу, східних єдиноборств і боротьби, а також будівництво стадіону”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар