На Halloween у Черкаському художньому музеї пройдуть «Мистецькі бесіди у сутінках»

На Halloween у Черкаському художньому музеї пройдуть «Мистецькі бесіди у сутінках»

27 жовтня о 18.00 у рамках мистецького проекту «Halloween» в Черкаському художньому музеї пройдуть таємничі бесіди у сутінках. На гостей чекають захоплюючі розповіді, інтерактиви від наукових співробітників музею. Про це йдеться на Facebook-сторінці Черкаського художнього музею.

У програмі гостей чекає багато цікавого:

• «Містика прадавніх символів у мистецтві»: інтелектуальний квест, який допоможе всім прихильникам сучасного живопису здійснити «подорож у картину» в пошуках прихованих символів і таємничих знаків минулого.

• «Химерні портрети або як амазонки вплинули на моду XVI – XVIII ст.»: чи замислювалися ви над тим, що у всього є свої витоки? Іноді абсолютно різні у часі та просторі явища пов’язані між собою низкою незримих ланцюгів. Одна із наших історій саме про те, як жінки-воїни крізь століття вплинули на модні тенденції чоловічого образу … і що з цього вийшло.

• «Таємничі коди з нашого минулого»: Ви почуєте про символи і обереги, деякі звичаї і табу, «побутову магію» та обряди. Спробуєте розкодувати символічні «повідомлення» наших пращурів та навчитися отримувати могутню енергетичну підтримку.

Прочитайте ще:

Залиште коментар