4 тоннами молодняка буде зариблено Канівське водосховище

4 тоннами молодняка буде зариблено Канівське водосховище

Канівське водосховище буде зариблено 4 тисячами кг молодняка. Про це повідомляє Державне агентство рибного господарства.

«19 квітня в межах міста Українка Обухівського району відбудеться зариблення Канівського водосховища. За рекомендацією вчених Інституту рибного господарства НААН України, у водойму буде випущено близько 4 тонн молодняка: 25 тис. шт. товстолобів, 5 тис. шт. коропів, 5 тис. шт. білих амурів, 5 тис. шт. щук», – йдеться у повідомленні.

За інформацією Держрибагентства, зариблення рослиноїдними видами допоможе зберегти та примножити чисельність риби у Канівському водосховищі, покращити якість води в екосистемі, тому що водойма є мілководною і вода в ній добре прогрівається, що сприяє розростанню рослинності.

Як повідомляв LANDLORD, 92,6 тис тонн склав загальний вилов водних біоресурсів у водоймах та морях України і океані в 2017 році. Це на 4,8 % більше, ніж у 2016 році. Показник вилову за 2016 рік – 88,4 тис тонн, а за 2015 рік – 88,5 тис тонн. Таким чином, за останні 2 роки вилов зріс на 4,4%.

Залиште коментар