40 тисяч гривень на бізнесові ініціативи можуть отримати селяни Черкащини

40 тисяч гривень на бізнесові ініціативи можуть отримати селяни Черкащини

Селяни із 6 районів Черкащини мають змогу отримати гроші на власні бізнес-проекти. Подібний захід проходитиме в області вже вдруге. Спробувати реалізувати свою бізнесову ідею можуть жителі шести районів, наголошують організатори.

 Власні бізнесові ініціативи завдяки соціальному проекту «Село. Кроки до розвитку» можуть реалізувати селяниз шести районів на Черкащині, повідомляє «ПроВсе».

Такий проект у регіоні реалізується вже вдруге. Якщо торік брати участь у створенні бізнес-планів могли три райони Черкащини, то цього разу аж шість. Серед них – Черкаський, Чигиринський, Канівський, Городищенський, Корсунь-Шевченківський та Катеринопільський райони. Конкурс розширює також і географію – аналогічний проект реалізується у Вінницькій області.

Жителі цих районів можуть розробити власний бізнес-план та виграти на нього грант у сумі 40 тис. грн.

Засновник проекту – ПАТ «Миронівський хлібопродукт» спільно з ресурсним центром АНГО. На Черкащині проект реалізує ТОВ «НВФ «Урожай».

Організатори розраховують, що спробувати свої сили у проекті зважаться півтори сотні учасників.

Спробувати реалізувати свою бізнесову ідею може кожен охочий житель із зазначених районів: від дрібних фермерів до підприємств та фізичних осіб. Свою ідею люди мають представити до 30 червня у формі бізнес-плану. Він повинен містити як комерційну складову, так і соціальну. Єдина умова – кошти проекту не можуть спрямовувати на благодійність, капітальне будівництво чи погашення боргів. На найкращі 24 бізнес-проекти виділять по 40 тисяч гривень.

Прочитайте ще:

Залиште коментар