402 безробітних Черкащини пройшли спеціальне навчання на курсах цільового призначення

402 безробітних Черкащини пройшли спеціальне навчання на курсах цільового призначення

Одним із видів професійного навчання Черкаської служби зайнятості є підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних під замовлення роботодавців. Роботодавці охоче співпрацюють зі службою зайнятості в цьому напрямку, тому що курси цільового призначення є добрим підґрунтям в ефективному проведенні весняно-польових робіт, керівники підприємств мають впевненість в тому, що їх робітники отримали необхідні знання для виконання робіт відповідно до вимог охорони праці. Про це “Економіка сьогодення” дізналась від прес-служби Черкаського ОЦЗ.

Протягом лютого – початку березня поточного року Городищенським, Драбівським, Катеринопільським, Корсунь-Шевченківським, Лисянським, Маньківським, Монастирищенським, Христинівським районними, Канівським та Смілянським міськрайонними центрами зайнятості для 402 безробітних було організоване спеціальне навчання на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Безпека праці при транспортуванні, зберіганні, застосуванні та торгівлі пестицидами і агрохімікатами» на базі ДПТНЗ «Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України», ДНЗ «Канівське вище професійне училище» спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Слухачі з числа безробітних під час навчання опановували теоретичні знання з безпечного ведення робіт, використання пестицидів, агрохімікатів, регуляторів росту рослин тощо. Вони ознайомились із основними видами плодових культур, збудниками захворювань та заходами по вирощуванню і захисту від шкідників, хвороб, бур’янів; вивчали правила безпеки під час роботи. Необхідність запровадження даного курсу викликана потребою якісної підготовки працівників сільськогосподарського виробництва, які залучаються до різних робіт, в тому числі до робіт з підвищеною небезпекою та використанням хімічних речовин.

Плідна співпраця з такими підприємствами як: ФГ «В’язівське», СТОВ «Симиренківське», СТОВ «Зернова компанія Хорс», ТОВ «НВФ Урожай», ТОВ «Світанок», ТОВ «Дукра Агро», ТОВ «Чорна Кам’янка», ТОВ «Дзензелівське», ТОВ «Голден+», ТОВ Плодово-ягідна компанія «Квітучий сад», ФГ «Агро – Вікторія Катеринопіль», ФГ «Гончар О.А.», СТОВ ім. Т.Шевченка, СТОВ ім. Ватутіна, ТОВ ім. Гетьмана В.П., ФГ «Надія», ТОВ «Селекційно-насінницький центр «Мир-Сем», ФГ «М.П. Пустовий», ФГ «Гора 2006», СФГ «Юлія» та іншими є прикладом успішної роботи щодо забезпечення подальшого працевлаштування громадян після професійного навчання.

Прочитайте ще:

Залиште коментар