5 мільйонів передбачили у бюджеті на підсвітку пішохідних переходів у Черкасах

5 мільйонів передбачили у бюджеті на підсвітку пішохідних переходів у Черкасах

Цього року на черкаських дорогах продовжать підсвічувати пішохідні переходи. У планах – обладнати 150 світильників на 35 вулицях із жвавим рухом. На це в бюджеті міста передбачили близько 5 мільйонів гривень. Нині вже виготовлена проектно-кошторисна документація, яка проходить експертизу, повідомляють у Черкаській міській раді.

Із такою ініціативою ще в 2016 році виступив міський голова Анатолій Бондаренко, тоді комунальники підсвітили понад 60 переходів.

– У темний час доби водіям майже не видно пішоходів. Освітлення переходів – це безпека наших жителів, – коментує Анатолій Бондаренко. – Світильники встановлюватимемо в тих місцях, де інтенсивний рух транспорту, поблизу шкіл, там, де траплялися дорожньо-транспортні події, в яких страждають пішоходи.

Цього року, згідно з рішенням виконавчого комітету, додаткове освітлення обладнають над переходами на бульварі Шевченка, на вулиці В’ячеслава Чорновола, Лазарєва, Остафія Дашковича, Канівській, Менделєєва, Університетській, Олени Теліги, Віталія Вергая, Героїв Майдану, Тараскова, Надпільній, Благовісній, Гагаріна, Припортовій, Козацькій, Сержанта Смірнова, Байди Вишневецького, Хрещатик, Небесної Сотні, Верхній Горовій, Михайла Грушевського, Руставі, 30-річчя Перемоги, Онопрієнка, Лісовій Просіці, Можайського, Пастерівській, Максима Залізняка, Самійла Кішки, Десантників, Гетьмана Сагайдачного, Симиренківській, Чехова та на Замковому узвозі.

Як розповів директор комунального підприємства «Міськсвітло» Віталій Терьохін, наразі підсвітили один із переходів на вулиці Гагаріна.

– За статистикою, на тих переходах, що освітлюються, не було збито жодного пішохода, – додає він.

Крім того, із підсвіткою на черкаських переходах встановлять ще й 40 дорожніх знаків.

Залиште коментар