5 пожеж сухої трави та сміття ліквідували рятувальники за добу

5 пожеж сухої трави та сміття ліквідували рятувальники за добу

Впродовж доби 9 квітня пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС відреагували на 7 повідомлень про пожежі в області. П’ять з них сталися через необережне поводження з вогнем громадян.

Майже одночасно виникли 2 пожежі у Маньківському районі. На їх ліквідацію були спрямовані 2 відділення місцевої пожежно-рятувальної частини. Близько 16:00 у селі Добра в господарстві 39-річного місцевого жителя виникла пожежа сухої трави, яка швидко поширилася на надвірну споруду. Ще до прибуття на місце події рятувальників, вогонь охопив перекриття будівлі та знищив розташований поруч дровник де зберігалися 2 м3 дров. У цей же час у селі Іваньки за аналогічних обставин, загорання сухої трави призвело до знищення вогнем надвірної споруди.

На Уманщині неподалік села Городецьке, вогонь знищив суху траву на площі 3 га. На боротьбу з пожежею крім співробітників 14-ї державної пожежно-рятувальної частини були залучені ще добровольці місцевої пожежної команди із села Кочубіївка.

Ще по одній пожежі вчора було ліквідовано рятувальниками в Шполянському та Жашківському районах, інформують в обласному управлінні ДСНС.

Залиште коментар