5-річному рятувальнику потрібні гроші на лікування

5-річному рятувальнику потрібні гроші на лікування

Взимку про 5-річного Тараса Мірясєва із села Іркліїв говорили не лише в його рідному Чорнобаївському районі, а й у всій області. У січні у будинку родини Мірясєвих трапилася пожежа. Вдома був лише Тарас та його старенький дідусь. Дитина не розгубилася, а розбудила дідуся і вивела його з палаючого дому. Та сьогодні маленький герой сам потребує допомоги – йому необхідно зробити кілька операцій, а коштів у родини немає.

Той день, коли трапилась пожежа, мами хлопчика, 32-річна Наталія  Мірясєва, пригадує з тривогою і картає себе, що її в ту хвилину не було вдома. Того вечора вони разом із чоловіком вискочили до магазину, щоб купити сину мандаринів та цукерок. І саме ті 15-20 хвилин, поки дорослих не було вдома, і стали фатальними.

– Тарасик хотів поїхати з нами, але ми попросили його побути вдома. Дід тоді відпочивав у ліжку. Телефони теж з собою не взяли, бо ж їхали зовсім ненадовго, – пригадує жінка.

Повернувшись додому, не повірили своїм очам – із хати валив чорний дим, а вогонь швидко поглинав стіни, дах взагалі впав.

– За півгодини від хати нічого не лишилось, – бідкається жінка, але дякує Богу, що із сином та з дідом нічого не трапилося. – Спасибі Богу, що Тарасик не злякався і не заховався кудись під стіл чи під ліжко, а зрозумів, що треба розбудити діда. Я дуже рада, що моя дитина така розумна і зрозуміла, що треба робити.

Сама пожежа, за словами жінки розпочалася зі стелі. Там у них була прокладена електромережа.

– У нас була маленька хатка. Але, якби ми почали її відновлювати, то це б обійшлося як мінімум у 200 тисяч гривень. Для нас це нереальні гроші. Тому вирішили придбати інший будинок, – говорить жінка.

Грішми, меблями та необхідними речами для нового житла допомагали небайдужі люди. Але коштів все ж не вистачило. За нову хату родина повністю не розрахувалася і винна ще 30 тисяч гривень. Де їх брати, поки що не знають. Так само не уявляють, де шукати кошти на лікування свого маленького рятувальника. До 1 вересня, коли Тарасик йтиме до школи, йому необхідно зробити дві операції.

– У нього пупкова грижа, яку потрібно оперувати. Але значно дороговартісніша інша операція – на нирці. Якщо її не зробити, то у дорослішому віці нирка може відмовитися працювати. Він у нас – активна дитина, тому лікарі радять зробити цю операцію саме до школи, – зазначає мама хлопчика.

Ці проблеми у дитини тягнуться ще змалечку, коли родина пані Наталії взяла Тараса із дитячого будинку у 4 річному віці. Лікувати дитину, промовляє жінка, вони збиралися власними силами. Так планували, коли забирали Тараса додому. Але пожежа забрала всі статки і додала сім’ї великого клопоту. Тож коштів на оперативне втручання взагалі немає.

-Допомогти, принаймні грішми на хату, обіцяв брат. Але його поранили в АТО і він лишився інвалідом і сам потребує лікування. Тому надіятися нам більше нема на кого. І продавати нам також немає чого, – журиться пані Наталя.

Реквізити для допомоги

Приватбанк картка 4149437863587026 (Мірясєва Наталія Володимирівна).

тел.(098)873-66-60 (Мірясєва Наталія)

Прочитайте ще:

Залиште коментар