6 тисяч АТОвців отримали земельні ділянки

6 тисяч АТОвців отримали земельні ділянки

На Черкащині майже 6 тисяч атовців уже отримали у власність земельні ділянки. Для забезпечення учасників АТО земельними ділянками Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області протягом восьми місяців цього року видало 1086 наказів про надання дозволу на розробку проектів відведення земельних ділянок орієнтовною загальною площею 1941,57 га. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Загалом із початку реалізації ініціативи щодо надання землі атовцям (улітку 2014 року) Держгеокадастр області надав 7497 дозволів для розробки землевпорядної документації на загальну площу 12 753,64 га. А саме: для ведення індивідуального садівництва, особистого селянського господарства.

Нині в області 5875 осіб із числа військовослужбовців, правоохоронців і членів їхніх родин уже отримали у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності земельні ділянки загальною площею 10160,48 га.

На сьогодні до Головного управління Держгеокадастру в області надійшло 13392 клопотання від учасників АТО, що виявили бажання отримати земельні ділянки.

Як інформують в управлінні, в кожному відділі Держгеокадастру у районах є відповідальний працівник, якому доручено цей напрям роботи. Адже перш, ніж звернутися до Головного управління в Черкаси, військовослужбовці мають отримати вичерпну консультацію в тому районі, де хочуть отримати земельну ділянку.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Залиште коментар