Черкаського посадовця оштрафують за порушення виборчого законодавства

Черкаського посадовця оштрафують за порушення виборчого законодавства

На посадовця однієї із районних рад області, за порушення виборчого законодавства, відповідно до статті 64 Закону України «Про вибори Президента України» складено адміністративний протокол за статтею 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення, повідомляють у прес-службі ГУНП України в Черкаській області.

До поліції в Черкаській області від представників громадської організації надійшло повідомлення про те, що в одному з населених пунктів під час виступу одного з кандидатів у Президенти України, посадова особа, яка була присутня на заході, зі сцени висловлював підтримку даному кандидату.

За даним фактом поліцейськими Черкаської області відповідно до статті 64 Закону України «Про вибори Президента України» (Обмеження щодо ведення передвиборної агітації) на посадову особу складено адміністративний протокол за статтею 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на посадову особу від п’ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Імовірно, за цим сухим прес-релізом криється факт агітації голови Драбівської райради Володимира Дзеги за кандидата Олега Ляшка, який зафіксувала ОПОРа під час нещодавнього візиту радикала до Драбова. Про це наше видання повідомляло раніше.

Залиште коментар