7-9 липня Холодний Яр скликає українців на фестиваль

7-9 липня Холодний Яр скликає українців на фестиваль

Жителів та гостей Черкащини запрошують відвідати Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр», що відбудеться на території урочища «Холодний Яр» (с.Грушківка Кам’янського району)

ПОДЕННА ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

7 липня (п’ятниця)

9.00 – 13.00 – приїзд учасників, таборування;
13.00 – відкриття першого фестивального дня;
13.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів;
13.00 – 19.00 – функціонування фуд-корту;
13.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів;
14.00 – 19.00 – гутіркова галявина (Юрій Сиротюк («Бандерівські читання»), Леонід Кононович («Чигиринський сотник»), Поліна Кулакова («Корсо», список доповнюється);
18.40 – майстер-клас і показовий виступ Рукопаш-гопак;
19.00 – 23.00 – музична частина (Простір, НАТОЛІЧ, ЙорийКлоц, Тінь Сонця);
23.00 – 01.00 – нічна акустика (PianoExtremist, Тільки Світло, Христина Панасюк);

8 липня (субота)

10.00 – відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день);
10.00 – ранкова зарядка;
10.00 – поетичні батли (фінал та нагородження ввечері);
10.00 – 14.00 – екскурсії Холодним Яром;
10.00 – початок футбольного турніру;
10.00 – 15.00 – спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту;
11.00 – початок квесту «Заповіт»;
10.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів;
10.00 – 19.00 – функціонування фуд-корту;
11.00 – 19.00 – функціонування дитячого майданчика;
12.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів;
13.00 – 19.00 – гутіркова галявина(Павло Подобєд («З-під Конотопа до Аризони: невигадані історії вояків Армії УНР»), Володимир Тиліщак («1930. У.С.Р.Р. Повстання»), Ярина Каторож («Стожар»), Юрій Руф («Вектор протидії»), Андрій Когут (директор архіву СБУ); список доповнюється);
18:40 – показовий виступ військово патріотичниого клубу хортингу «Козак» та спортивного клубу хортингу «Галицькі Леви»;
19.00 – 23.00 – музична частина(KRUT, Вій, Чумацький Шлях, Go_A);
23.00 – 01.00 – нічна акустика (Антін Мухарський за участю Ореста Лютого та інші);

9 липня (неділя)

10.00 – відкриття третього фестивального дня;
10.00 – ранкова зарядка;
10.00 – 13.00 – екскурсії Холодним Яром;
10.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів;
10.00 – 19.00 – функціонування фуд-корту;
11.00 – початок сеансу одночасної гри в шашки та турніру з шашок;
11.00 – 19.00 – функціонування дитячого майданчику;
14.00 – 19.00 – гутіркова галявина (Василь Шкляр (спілкування з автором та уривки з нової книги «Троща»), Євген Стеблівський («Звенигора. Шабля на комісара», «Кіборги»), Ірина Фаріон («Мова – перший і останній бастіон захисту держави»), проект РІД (лекція+інтерактив), Назарій Вівчарик («П’ятеро як один»), список доповнюється);
14.00 – турнір з армреслінгу;
14.00 – 15.00 – фінал турніру з міні-футболу;
15.00 – 17.00 – козацькі забави (перетягування канату, піднімання гирі);
19.00 – нагородження переможців турніру з міні-футболу;
19.00 – 23.00 – музична частина (Залізний Хрест, Новимний Кудень, Фіолет, ДримбаДаДзига, ТАРТАК);
23.00 – завершальна ватра.

Прочитайте ще:

Залиште коментар