70 дітей у жашківському таборі «Джерельце» знайомилися з професіями

70 дітей у жашківському таборі «Джерельце» знайомилися з професіями

В період літніх канікул Жашківський районний центр зайнятості активно проводить профорієнтаційні заходи для шкільної молоді «Світ професій», днями такий захід проведено у дитячому оздоровчому таборі «Джерельце» для понад семидесяти дітей. Про повідомляє Жашківський районний центр зайнятості.

Під час заходу школярі отримали багато корисної та цікавої інформації про безмежний світ професій, послуги служби зайнятості та ситуацію на ринку праці. Інформація подавалась у формі інтерактивних заходів, а це – «п’ятихвилинки», вікторини, ігри, конкурси та перегляд відеороликів, створених Державною службою зайнятості про професії, що особливо сподобалось молоді.

Цікавою та жвавою для учнів виявилася гра «Калейдоскоп професій», суть якої дуже швидко згадати і назвати якомога більше професій на певну букву. Цей конкурс засвідчив, що діти знають багато різних спеціальностей, намагаються орієнтуватися у світі професій. У грі «Показуха» бажаючі мали можливість проявитися творчо, показати свої акторські здібності, учасники за допомогою міміки та жестів зображували професії, а інші їх вгадували.

Але найбільш цікавими були конкурси «Най-най» та «Із вуст поета хвала професії летить». Найактивніші учасники ігор і вікторин отримали призи.

Саме через ігри та конкурси діти найкраще розширюють світогляд про світ професій. Cподіваємось, що допомога служби зайнятості сприятиме правильному та впевненому професійному визначенню майбутніх випускників.

Прочитайте ще:

Залиште коментар