83-річна волонтерка отримала відзнаку Президента

83-річна волонтерка отримала відзнаку Президента

Волонтерка Лідія Григорівна Шереметьєва отримала відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції». 83-річній жінці вручив нагороду перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, прибувши до неї сьогодні разом із керівником обласного центру допомоги учасникам АТО Олександром Тимошенком.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Лідія Григорівна родом із Чорнобаївщини, мама трьох дітей, має 52 роки робочого стажу. Ось вже четвертий рік поспіль допомагає бійцям на Сході. Вона є членом ГО «Наш батальйон» і займається волонтерською діяльністю на базі КСН мікрорайону “Дніпровський”. Там виготовляють маскувальні сітки, костюми «Кікімора», набори дегідрованих борщів та супів, шиють одяг та амуніцію. Волонтерка каже: зовсім не стомлюється, бо працює із задоволенням:

«Це ж наші діти, – говорить жінка. – І тому я з великою охотою працюю. В’яжу маскувальні сітки, а ще шкарпетки. Ми тут з дівчатами і капусту шаткуємо, сало мелемо, горіхи б’ємо та ще багато іншого. А наші волонтери потім усе це відвозять на передову».

«Для мене велика честь вручити вам цю нагороду, – мовив до пані Лідії Віталій Коваль. – Ви її справді заслуговуєте. І ми щиро дякуємо вам за те, що допомагаєте нашим хлопцям, не жалкуючи власних сил і здоров’я. Адже завдяки таким людям, як ви, віра в перемогу міцніє».

Залиште коментар