85 метрів маскувальних сіток сплели для воїнів АТО смілянські школярі

85 метрів маскувальних сіток сплели для воїнів АТО смілянські школярі

Продуктові набори, ліки, засоби особистої гігієни, теплі речі та кошти на загальну суму близько 100 тис.грн. та 8 маскувальні сітки загальною довжиною 85 метрів. Найдовшу з них виготовили учні школи №11, інформує “Сміла”.

Так шкільна молодь Сміли підтримує бійців АТО. Про це на засіданні координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання зазначила методист методичного кабінету Лариса Петряк.

Учнівська молодь Сміли демонструє досить високий рівень національно-патріотичного духу. На рівні області у рамках відзначення Дня українського добровольця у закладах відбувся патріотичний флешмоб під гаслом: “Борітеся – поборете!”, до якого долучилися  понад 2 тисячі учнівської молоді Сміли, педагогічні працівники, волонтери та учасники АТО. Члени учнівського самоврядування спільно з представниками 114 волонтерських загонів організували 16 благодійних акцій на підтримку воїнів АТО.

Окрім того діти завжди активно беруть участь у міському етапі Всеукраїнській дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», яка вже не перший рік згуртовує патріотичну молодь.

Залиште коментар