Алкогольні вечірки та полювання на безпритульних влаштовують неповнолітні в Черкасах (Відео)

Алкогольні вечірки та полювання на безпритульних влаштовують неповнолітні в Черкасах (Відео)

Десятки неповнолітніх із цигарками та алкоголем – саме так виглядає зона відпочинку біля найбільшого торговельно-розважального центру Черкас “Любава”.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

«Вони регулярно влаштовують там вечірки та слухають музику, потім починають бійки та нецензурна лексика. Все це переходить у торговельний центр, туди з дітьми страшно зайти, настільки все забруднено», – розповідає місцева жителька пані Світлана.

Свої розваги підлітки знімають на відео і не соромляться викладати у мережу, демонструючи при цьому недитячу жорстокість. На відео вони розповідають, як «ідуть убивати бомжів».

Працівники та відвідувачі торговельного центру згуртувалися, аби побороти розпусту та свавілля біля зони відпочинку. Для цього зібрали майже 200-ті підписів небайдужих і вирушили до владних порогів, однак мера міста на роботі не застали.

Водночас директор ТРЦ нарікає: уже неодноразово звертався до правоохоронців. І запевняє: його виклики часто ігнорують, а коли все ж приїжджають, радять демонтувати зону відпочинку.

«Просто прибрати лавочки – це не рішення проблеми, справжнім її вирішенням має бути гідне виховання нашої молоді. Варто показати їм, що є закон, який захищає всіх людей», – вважає директор ТРЦ Олександр Чорний.

Поліціянти ж запевняють, що про ситуацію знають, але вони також безсилі. Вони пояснюють: обшукувати чи штрафувати неповнолітніх без присутності батьків – незаконно.

«Викликались на місце батьки та викладачі навчальних закладів, де навчаються підлітки. До адміністративної відповідальності притягнуто 10 людей, серед них 16-річний хлопець, у якого знайшли підозрілу речовину схожу на коноплю», – розповіла речниця управління патрульної поліції у Черкаській області.

Та все ж відповідальність за не завжди адекватну поведінку та вчинки підлітків перекладають на їхніх родичів. Від себе правоохоронці поки обіцяють максимальну охорону зони відпочинку ТРЦ та профілактичні бесіди у навчальних закладах. Відвідувачі ж сподіваються, що після розголосу в ЗМІ, батьки краще пильнуватимуть своїх дітей.

 

Залиште коментар