Анатолій Бондаренко закликає містян долучитися до формування бюджету на 2019 рік

Анатолій Бондаренко закликає містян долучитися до формування бюджету на 2019 рік

У місті Черкаси наразі відбувається процес формування бюджету на 2019 рік. Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

“З метою залучення всіх мешканців міста до процесу планування та розвитку міста, прошу всіх небайдужих містян, громадські організації, об’єднання громадян взяти участь у формуванні бюджету на 2019 рік.

Бюджетний процес на місцевому рівні є одною з головних складових планування і реалізації ресурсного потенціалу громади та займає центральне місце в її житті – адже в ході цього процесу вирішується дуже багато питань громади: від виплат заробітної плати працівникам соціально – культурної сфери (вчителям, лікарям, бібліотекарям тощо) до ремонту дахів, заміни ліфтів, впорядкування вулиць.

Ваша участь у формуванні бюджету дасть можливість врахувати потреби різних категорій населення, покращить роботу соціальної та культурної сфери міста, закладів охорони здоров’я та якості надання послуг.

Прошу Ваші пропозиції надавати в письмовому вигляді на ім’я міського голови за адресою: м.Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36 кім. 102 (для юридичних осіб) та кім. 106 (для фізичних осіб).

Не залишайтеся байдужими, кожна пропозиція буде опрацьована”, – зазначає Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар