Анатолій Бондаренко: «День пам’яті та примирення вкотре нагадує усім нам, що немає більшої цінності, ніж радість жити на мирній землі!»

Анатолій Бондаренко: «День пам’яті та примирення вкотре нагадує усім нам, що немає більшої цінності, ніж радість жити на мирній землі!»

 

З нагоди Дня пам’яті та примирення у Черкасах в Долині троянд сьогодні  відбувається патріотично-просвітницький фестиваль «Народний герой».
А увечері, о 22-30 від Долини троянд по вулиці Гагаріна, Замковому узвозі до Пагорбу Слави рушить хода пам’яті за загиблими у Другій Світовій війні.
Міська влада запрошує усіх черкасців та гостей нашого міста долучиться до пам’ятних заходів та спільно вшанувати героїчний подвиг наших захисників, які віддали свої життя у Другій Світовій війні і зараз обороняють рідну землю на Сході України.
Під час відкриття фестивалю міський голова Анатолій Бондаренко усіх присутніх зі святом, а також відзначив:
– Приємно, що «Народний герой» проходить саме на Черкащині і ми всі вкотре сьогодні згадуємо наших героїв. Адже пам’ять про тих, хто віддав своє життя за свободу нашої держави, непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Гірко, що, через майже 70 років історія повторюється і нині наші співвітчизники захищають кордони рідної держави на Сході України. Кожен з них – гідно і мужньо продовжує справи переможців. День пам’яті та примирення вкотре нагадує усім нам, що немає більшої цінності, ніж радість жити на вільній і мирній землі! Я низько схиляю голову перед вами і вітаю із цими світлими травневими днями. Щиросердно бажаю вам міцного здоров’я, добра, радості та благополуччя. Нехай у вашій домівці і нашій державі завжди панують мир, спокій та достаток.
 

 

Залиште коментар