Анатолій Бондаренко: «Сьогоднішня сесія є неправомірною і рішення, які не відповідають чинному законодавству, будуть заветовані»

Анатолій Бондаренко: «Сьогоднішня сесія є неправомірною і рішення, які не відповідають чинному законодавству, будуть заветовані»

Про це міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив журналістам під час перерви на сьогоднішній сесії міської ради, яку скликав секретар міської ради Олександр Радуцький, скориставшись відпусткою мера.

Як пояснив міський голова, через це він змушений був перервати відпустку та відсьогодні приступити до виконання своїх обов’язків. Незважаючи на те, що він вважає сьогоднішню сесію неправомірною, з поваги до депутатів, які прийшли, її було проведено. Проте переважна більшість проектів рішень, винесених на засідання, мають політичний підтекст та зауваження департаментів ЧМР: управління справами та юридичного забезпечення, фінансової політики, архітектури та містобудування тощо.

Міський голова наголосив: всі прийняті на цій сесії рішення, які не відповідають чинному законодавству та мають зауваження, будуть заветовані. І перше з них — про розпуск виконавчого комітету, адже після його прийняття місто знову ризикує залишитися без виконавчого органу, що може вирішувати нагальні питання життєдіяльності міста: перекриття руху, забезпечення роботи «Черкасиелектротрансу», надання статусу дітям-сиротам, встановлення опіки тощо. Адже запропонований проект рішення вже вкотре не містить норми, за якою б старий виконком працював до моменту обрання нового його складу.

«Якщо стоїть питання поставити місто в ступор через політичне протистояння, то ми не дамо цього зробити. На наступне засідання сесії 8 листопада я внесу юридично грамотний проект рішення», – зазначив очільник міста.

Прочитайте ще:

Залиште коментар