Анатолій Бондаренко: “Темпи ремонту доріг у Черкасах будуть пришвидшені із покращенням погодних умов”

Анатолій Бондаренко: “Темпи ремонту доріг у Черкасах будуть пришвидшені із покращенням погодних умов”

У Черкасах відбулося відставання у графіках ремонту доріг через дощову погоду. Проте вже із цього тижня ці роботи будуть проводити у посиленому темпі. Про це повідомили під час наради, яка відбулася у Черкаській міській раді 30 липня.

Як зауважив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, нині завершено підготовку до укладання вирівнюючого шару асфальту на третій черзі вул. Героїв Дніпра.  По третій черзі бул.Шевченка підрядник обіцяє незабаром розпочати укладати верхній шар ЩМА на ділянці від Припортової до Чорновола.

– На трьох об’єктах, на жаль, підрядник роботи зараз не виконує – це завершення робіт по Благовісній, Сумгаїтській і Чорновола. Претензії всі направлені, будемо звертатися до суду і застосовувати штрафні санкції. По вул. Надпільній від Можайського до Грушевського не вистачає коштів для укладання верхнього шару асфальту, чекаємо на сесію міської ради, щоб були довиділені необхідні кошти,  – зазначив Савін.

За його словами, також в цьому році планується зробити ремонт вул.Надпільної від Чорновола до Добровольского.

– Що стосується тротуарів по бул. Шевченка від Небесної сотні до Припортової, то виконавець робіт вже визначений, проте виникла затримка із закупівлею тротуарної плитки. Стоїмо в черзі, щоб отримати якісний матеріал для початку робіт, – розповів директор департаменту архітектури та містобудування.

Натомість представники департаменту ЖКГ доповіли, що найближчим часом мають бути проведені поточні ремонти вул.Сагайдачного, Пастерівської, Дахнівської і Чигиринської.

Директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник повідомив, що цього тижня працівники розпочнуть нанесення пластикової розмітки.

– Працюватимуть 2 бригади. Вони наноситимуть розмітку на Грушевського, Шевченка, Чорновола (зебри), а з понеділка почнемо наносити осьові лінії фарбою. Також чекаємо перерозподілу коштів, щоб закупити «лежачих поліцейських», оскільки є багато приписів, де їх потрібно встановлювати, – зазначив Мельник.

Цей тиждень дає нам можливість попрацювати і наздолужити те, що було упущене у зв’язку з несприятливими погодними умовами. Я просив би вас активізувати роботи з асфальтування доріг, нанесення дорожньої розмітки і увійти в той графік, який було затверджено, – підсумував міський голова Анатолій Бондаренко.

Джерело: прес-служба Черкаської міської ради

Прочитайте ще:

Залиште коментар