Анатолій Бондаренко вручив грамоту виконавчого комітету та цінний подарунок відомому в Черкасах краєзнавцю

Анатолій Бондаренко вручив грамоту виконавчого комітету та цінний подарунок відомому в Черкасах краєзнавцю

Грамотою виконавчого комітету Черкаської міської ради та цінним подарунком сьогодні нагороджено відомого в Черкасах краєзнавця, письменника та журналіста Василя Страшевича за багаторічну успішну журналістську та письменницьку діяльність з написання історично-дослідницьких матеріалів і видання книг, зокрема, про м. Черкаси, та з нагоди відзначення 80-річчя від дня народження.
Василь Борисович – член правління Черкаської обласної організації Всеукраїнської спілки краєзнавців, Лауреат премії ім. М. Максимовича, автор дослідницької праці «Вулиці Черкас», книг: «Застигла в камені музика старовинного міста», «Митницький край» та численних журналістських матеріалів про м. Черкаси.
Вручаючи почесну відзнаку, міський голова Анатолій Бондаренко подякував талановитому митцю за його творчість на благо міста, а також побажав  міцного здоров’я, наснаги та бадьорості духу.
У своєму виступі Василь Страшевич зауважив, що дуже любить своє рідне місто, тому із задоволенням присвячує весь свій вільний час на дослідження його історії та написанню книг і публіцистичних матеріалів на краєзнавчі теми. Каже, що це захоплення пройшло крізь усе його життя, і він надзвичайно радий, що свої знання та набуті факти з історії Черкас завдяки його працям тепер доступні кожному.

 

Залиште коментар