Анатолій Бондаренко: «Черкасиелектротранс» – перевізник, який завжди підставить плече жителям міста

Анатолій Бондаренко: «Черкасиелектротранс» – перевізник, який завжди підставить плече жителям міста

Міський голова привітав трудовий колектив «Черкасиелектротранс» із 54-ю річницею започаткування руху тролейбусів в місті Черкаси.

– Для мене за честь вручити подяки сумлінним працівникам підприємства, чия відданість роботі і професіоналізм забезпечують надійній і безперебійний рух транспорту вже багато років. Багаторічні працівники «Черкасиелекротранс»: слюсарі, зварювальники, кондуктори, водії – є взірцем того, як своєю роботою потрібно віддаватись місту Черкаси. Понад пів століття тролейбуси курсують вулицями нашого міста завдяки саме вашим зусиллям.

Наш тролейбусний парк переживав різні часи: були і злети, і падіння, проте він завжди лишався надійним перевізником, що завжди підставить плече мешканцям міста. Зараз «Черкасиелекротранс» – це стабільне підприємство, і майбутнє черкаських пасажирських перевезень, я впевнений, саме за ним. На жаль, не всі розуміють необхідність підтримки комунального підприємства, залишеного напризволяще державою, яка передала компенсацію за перевезення пільгових категорій громадян органам місцевого самоврядування. Проте поки я залишаюсь міським головою Черкас, я докладатиму максимальних зусиль, щоб тролейбусний парк стабільно працював, а його рухомий склад регулярно оновлювався, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.

Залиште коментар