Анатолій Бондаренко наголосив комунальникам, де в першу чергу мають прибирати сніг

Анатолій Бондаренко наголосив комунальникам, де в першу чергу мають прибирати сніг

На ранковій нараді у Черкаському міськвиконкомі міський голова Черкас вкотре акцентував комунальникам на необхідності ретельніше очищувати місто від снігу. Особливу увагу слід приділяти перехрестям, зупинкам громадського транспорту, закладам освіти та медицини.

– Інколи у мене складається таке враження, що керівники департаменту ЖКК, комунальники живуть в якомусь своєму вигаданому світі. Даєш доручення, а вони потім починають розповідати: “А я думав, що”. Містян мало хвилює, хто і що там думав. Треба нормально зробити свою роботу, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Виконуючий обов’язки директора департаменту ЖКК Юрій Панченко зазначив, що на цю неділю був оголошений помаранчевий рівень небезпеки по опадах, це було вперше за цей рік.

– Першочергово було дано завдання почистити магістральні вулиці. Зараз доочищаються тротуари, там, де може проїхати техніка ЧЕЛУАШ, – доповів Панченко. – Контроль за прибиранням решти тротуарів – у компетенції управління інспектування.

– Інспектора ходять, складають протоколи. В центральній частині міста люди більш сумлінно виходять на прибирання територій. Сьогодні після вихідних інспектори знову вийдуть на чергування, щоб місто ефективно прибрати від снігу і льоду, – зазначив в.о.начальника управління інспектування Артем Овсієнко.

Міський голова доручив управлінню інспектування посилити контроль за прибиранням біля приватних домоволодінь, ОСББ, ЖБК.

– Дороги та тротуари мають бути чистими від снігу та льоду та зручними для пересування жителів. Інакше будемо зменшувати розмір зарплат і премій відповідальних осіб для кращого сприйняття інформації, – зазначив мер.

Залиште коментар