Анатолій Бондаренко публічно звернувся до обласного прокурора через незаконні білборди

Анатолій Бондаренко публічно звернувся до обласного прокурора через незаконні білборди

“Я прошу прокурора області відкрити кримінальне провадження про ухиляння від сплати податків у особливо великих розмірах”. Таке публічне звернення зробив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час засідання виконавчого комітету.

За словами мера міста, підприємство, пов’язане з керівником Черкаського обласного осередку “Блоку Петра Порошенка” Сергієм Кудактіним, заборгувало місту Черкаси понад три мільйони гривень за користування міською землею, на якій розміщено понад сотню білбордів. Це вже доведено у суді.

“П’ять років не платити за землю, маючи 160 рекламних конструкцій, розміщуючи скрізь портрети Президента. Я вважаю, що це не нормально. Я просив би активізувати роботу у цьому напрямку. Інакше скоро нам самим доведеться взяти болгарки і флешмоб організувати”, – сказав Анатолій Бондаренко.

Знести ці білборди забороняють судові рішення. Нещодавно суд заборонив учиняти будь-які дії із усіма конструкціями цього підприємця. Скандальне рішення ухвалив суддя Черкаського окружного адміністративного суду Валентин Гаращенко .

“Такими діями суд не тільки заважає захищати інтереси територіальної громади. Але й обмежує можливість захищати людей від аварійної конструкції, якщо з цим білбордом щось трапиться, наприклад, якщо він упаде. А у нас вже був такий випадок із цим підприємцем”,  – зазначив начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Черкаської міськради Андрій Поліщук.

Більшість незаконних бордів розміщені у центрі Черкас.

“Я думаю, все одно ми до них доберемося і звільнимо центральну частину міста від усіх рекламоносіїв. Я вважаю, що на бульварі Шевченка у центрі Черкас мають бути виключно зелені насадження і дорожні знаки. Будемо боротися у правовій площині. Хоча довіри до обласної прокуратури вже немає, схоже на те, що вони захищають інтереси кандидата в Президенти Порошенка. Як немає довіри і до судової системи. Суддя Гаращенко – це ганебна сторінка в історії Черкас. Якби йому встановити 5 бордів біля будинку і закрити йому видимість з вікон, як пан Кудактін зробив нашим пенсіонерам на бульварі Шевченка. І написати на цих бордах: “Суддя Гаращенко – ганьба міста Черкаси!”. Тоді б, можливо, він не ухвалював таких ганебних рішень”, – зауважив Анатолій Бондаренко.

 

Залиште коментар