Англомовний табір “Friendship” працює у Бузівській ОТГ

Англомовний табір “Friendship” працює у Бузівській ОТГ

Літо – пора нового яскравого життя.  І цьогоріч літній відпочинок учні Бузівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ провели з  користю, адже для них  при школі працював  англомовний табір “Friendship». Про це інформує “Економіка сьогодення“.

Два тижні веселощів, пізнавальних та рухливих ігор, захоплюючих квестів, різноманітних творчих завдань, живого спілкування з однолітками та безцінної практики розмовної англійської разом із волонтером з США. Все це стало можливим завдяки перемозі у проекті GoCamps-2018, заявку і відеоролик на який підготували учні старших класів Бузівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів разом  із вчителем англійської мови Світланою Геннадіївною Шульгою.

Варто зауважити, що навчання проходило без звичних нам класів, лімітованих уроків – політ фантазій, ігри та багато-багато спілкування!

Особливість англомовного табору “Friendship» заключалася в тому, що дітям було поставлено завдання розробити проекти, спрямовані на покращення життя у рідній громаді, збереження екології, зміцнення здоров’я.

Тож заключним етапом діяльності англомовного табору “Friendship” при Бузівській школі була презентація соціальних проектів, які розробили та реалізували самі учні: перша група – створення дизайну орнаменту для оздоблення шкільного паркану; друга група – пошив екосумок з метою відмови від пластикових пакетів; третя група – підбір музики і розробка рухів для ранкової гімнастики.

За словами Світлани Геннадіївни, Бузівська школа вперше взяла участь у проекті GoCamp і стала фіналістом цього конкурсу, отримавши статус ШколаGoCamp – табору з поглибленим вивченням англійської мови  –  і вигравши приїзд іноземного волонтера.

«Ми переконані, що живе спілкування іноземною мовою допоможе нашим діткам краще вивчити англійську. Адже головним правилом табору – є спілкування англійською», говорить Світлана Геннадіївна.

Крім англомовного табору “Friendship» при Бузівській загальноосвітній школі працювали ще пришкільний і трудовий.

У пришкільному таборі відпочинку «Джерельце» перебували діти до 6 класу.На початку роботи табору всі учасники яскраво презентували свої загони: «Краплинки», «Сонечко», «Водограй» та «Дзвіночки». Щоденно у таборі проводилися  пізнавальні туристичні прогулянки, спортивні ігри та змагання  та маса приємних вражень. Усі діти відвідали 5 екскурсій, які їм оплатила громада.

Старшокласники теж не сиділи без діла. Адже табір праці та відпочинку «Юність» при Бузівській школі – це джерело  позитивних емоцій та вражень, де діти поєднували суспільно-корисну працю із цікавим змістовним відпочинком. Кожен день був насичений новими подіями і заходами.

Приємно, що про дитяче дозвілля турбується і місцева влада. Саме за кошти, виділені Бузівською сільською радою, було організовано харчування у пришкільних таборах громади.  Голова громади Олександр Фуркало вважає, що  дитячі табори відпочинку дали можливість дітям не лише відпочити, зняти фізичні та психологічні навантаження, а й створити нові умови для збагачення соціального досвіду дітей, отримання ними нових знань і вмінь, урізноманітнити дозвілля, зробити їхнє життя веселим, цікавим та змістовним. І з цим погоджуються всі мешканці сіл.

Прочитайте ще:

Залиште коментар