Апеляційний суд прийняв антиконституційне і протизаконне рішення, – Бондаренко (відео)

Апеляційний суд прийняв антиконституційне і протизаконне рішення, – Бондаренко (відео)

30 жовтня Апеляційним судом розглядалося клопотання прокуратури про визнання недійсним рішення Соснівського суду Черкас про відсторонення Анатолія Бодаренка з посади та про внесення застави у сумі майже півмільйона гривень по обвинуваченню в навмисному перешкоджанні депутатам міської ради проводити свою діяльність. Про це повідомляє телеканал “Антена“.

Йдеться про засідання Черкаської міської ради, яке називають “канівською сесією”. Суд першої інстанції відкинув звинувачення прокурорів, а судді апеляційного суду сьогодні прийняли протиправне,на думку міського голови, рішення про повернення цих справ на повторний розгляд до Соснівського суду Черкас.

– Я вважаю, що дане рішення і дане клопотання прокурора суперечить конституції України і ЗУ “Про місцеве самоврядування”, де чітко прописано, за яких умов може бути припинено повноваження міського голови. Зокрема, там вказано, що один з варіантів – це набрання законної сили рішенням суду про притягнення міського голови до відповідальності (чого наразі немає). Якщо задовольняти клопотання прокурорів, так званих, то можна просто перекреслити ЗУ “Про місцеве самоврядування”, не ходити на вибори і не бути обраним, – зазначає Анатолій Бондаренко.

 

Залиште коментар