Аплікація з тканини й шкіри перемогла у виставці-конкурсі “Діти і мир”

Аплікація з тканини й шкіри перемогла у виставці-конкурсі “Діти і мир”

Учора, 27 лютого, у художній галереї Заповідника відбулася церемонія нагородження учасників і переможців виставки-конкурсу дитячих творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
У виставці «Діти і мир», що проводилась у рамках конкурсного арт-проекту для обдарованих дітей «Майбутнє Корсунщини», взяло участь 68 дітей гуртків Районного центру дитячої та юнацької творчості та учнів художнього відділення Корсунь-Шевченківської школи мистецтв ім. К.Г.Стеценка, а також було представлено дві колективні роботи. Твори експонувались із 29 грудня 2017 року по 1 лютого 2018 року. Участь у голосуванні анкетами взяли 122 відвідувачі художньої галереї, найбільше – з м. Корсуня-Шевченківського, а також проводилося голосування серед користувачів Facebook.
Усі учасники виставки-конкурсу були відзначені грамотами Заповідника та подарунками.
Гран-Прі отримала Аліна Софієнко, вихованка гуртка «Фантазія», за аплікацію «Я тебе дочекаюсь», котра виготовлена з тканини і шкіри.
І місце, за версією користувачів Facebook, отримала Віка Малишко, вихованка гуртка «Умілі рученята», за картину, виконану в техніці пластилінової пластики, «Ні війні, буде мир на землі».
І місце – вихованка гуртка «Веселка» Віта Семененко за аплікацію «Подих літа», виготовлену з тканини, лози і морських камінців.
ІІ місце – вихованка гуртка «Фантазія» Софія Липка за роботу «Діти за мир», виготовлену з ниток, паперу, тканини.
ІІІ місце – учениця Корсунь-Шевченківської школи мистецтв Дана Крикун за картину «Гайдамака», виконану на папері кольоровими олівцями.
Дякуємо учасникам та керівникам гуртків за участь у виставці та запрошуємо до наступної виставки-конкурсу до Дня святого Миколая.

Прочитайте ще:

Залиште коментар