Аптеки пішли назустріч місту: доступні ліки будуть

Аптеки пішли назустріч місту: доступні ліки будуть

Попри те, що бюджет міста досі не ухвалений, проблем з реалізацією програми “Доступні ліки” виникнути не повинно. Керівництво аптек з розумінням поставилося до ситуації і 50 закладів вже уклали угоди з департаментом.

Про ситуацію, що склалася, повідомив у своєму дописі на ФБ директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник.

“На сьогодні виконком Черкаської міської ради знову не зібрався. Продовжуємо жити в умовах екстремальної ситуації. Робимо все можливе, щоби мінімізувати ризики для здоров’я громади міста .

5 січня всі наші заклади надіслали гарантійні листи, в яких підтверджують виділення субвенції із обласного бюджету коштів на інсуліни та на програму”Доступні ліки”.

Наразі це більше 50 аптечних пунктів, які здійснювали відпуск ліків по договорах у минулому році. Дехто з них уже відгукнувся і підписані угоди на очікувані суми відшкодувань. Щиро вдячний за порозуміння приватним аптекам та КП”Фармація”. Сподіваюсь, що і всі інші аптеки будуть надійними партнерами і зрозуміють ситуацію, яка склалась із міським бюджетом.

Паралельно в терміновому порядку провели ревізію залишків по інсулінах. Залишки є, але по різних видах інсулінів в різних пропорціях. На вимогу департаменту буде здійснюватись щоденний моніторинг розподілів і видачі інсулінів, щоб не допустити відсутності запасу.

Ось так розпочинається робочий тиждень.Тиждень, протягом якого прийдуть рахунки за тепло, воду, електроенергію.Тиждень, коли прийде медична субвенція на аванс по заробітній платі.То ж дай, Боже, прозріння в голови тих, хто взявся керувати містом, бо плуга перти – це не язиком молотити…”, = йдеться в його дописі.

Залиште коментар