Атовці Жашківщини звернулися до влади щодо підтримки захисників нашої Вітчизни

Атовці Жашківщини звернулися до влади щодо підтримки захисників нашої Вітчизни

Про це йшлося під час апаратної наради, яка була проведена 18 липня 2017 року під головуванням голови Жашківської райдержадміністрації С.Ф. Бойка за участю голови районної ради М.В. Салія, заступника голови районної державної адміністрації Т.А. Федоренко, керівника апарату РДА А.П. Врочинської, міського голови І.А. Цибровського, сільських голів, керівників структурних підрозділів РДА., відділів і секторів апарату райдержадміністрації.

Як інформують Новини Черкас, про роботу Центру допомоги учасникам АТО, сприяння у вирішенні проблемних питань учасників АТО розповів голова громадської організації «Спілка учасників АТО Жашківщини» В.В. Якименко: «Багато наших земляків добровільно звернулися до Жашківського військового комісаріату про відправку їх за контрактом на захист недоторканості та суверенітету нашої батьківщини. На жаль, воїни нашої армії досі не забезпечені усім необхідним для участі у бойових діях тож немає часу чекати на допомогу від держави. Члени ГО «Спілка учасників АТО Жашківщини» та Жашківський Центр допомоги учасникам АТО звернулися з проханням до голів сільських рад, депутатів , керівників підприємств, установ, організацій щодо підтримки захисників нашої Вітчизни, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України продуктами, одягом та всім необхідним».

Якименко В.В. висловив подяку сільським головам сіл Конельська Попівка, Скибин, Тинівка , Бузівка, Тетерівка за розуміння і надану посильну допомогу.

Так, минулого тижня 2-ма автомобілями було доставлено більше 4,5 тон продуктів харчування і різних речей в м. Слов’янськ, м .Бахмут, м. Костянтинівка, м. Попасна, м. Соледар, м. Авдіївка, промзонам Авдіївки, населені пункти Піски, Новозванівка, Очеретине, Верхньоторецьке, Спірне, Луганське, Часів Яр, Тупочки, блок-пост «Республіка» та інші населені пункти поблизу них.

Також з метою економії коштів волонтери Жашківської районної Спілки ветеранів МВС виготовляють власноруч розгрузки, маскувальні костюми, шиті валянки, сідушки польові, балаклави, маскувальні сітки, шкарпетки та рукавиці.

Прочитайте ще:

Залиште коментар