Австралійський фермер інвестує 3 млн долларів в реконструкцію свинокомплексу на Черкащині

Австралійський фермер інвестує 3 млн долларів в реконструкцію свинокомплексу на Черкащині

Австрійський фермер Томас Бруннер хоче побудувати ще один свинокомплекс на Черкащині. Для цього він уже придбав стару будівлю недіючого колгоспу.

На даний момент підприємець вже розвиває один комплекс в с. Томашівка Черкаської області, де одночасно міститься близько 5 тис. голів свиней. Про це йдеться на сайті a7d.com.ua.

“У планах на найближчі пару років збільшити поголів’я мінімум в два рази – до 10 тис. голів. На базі нинішнього свинокомплексу можемо наростити поголів’я до 6,5 тис. голів. Також, в перспективі на новому свинокомплексі хочемо вирощувати 7-8 тис. голів свиней”, – розповідає фермер Томас Бруннер в інтерв’ю DELO.UA.

Він уточнює, що вже придбав непрацюючий тваринницький комплекс в Камянському районі Черкаської області, який має намір реконструювати під вирощування свиней без застосування антибіотиків.

“Поки там є тільки стара будівля колишнього колгоспу. Треба робити ремонт і закуповувати устаткування. Для реалізації подібного проекту знадобиться порядку $3 млн”, – уточнює фермер.

Паралельно з планами по реалізації другого свинокомплексу, Томас Бруннер має намір побудувати забійний цех при першому свинокомплексі, що дасть можливість спростити виробництво свинини і відкриє перспективу виробництва власної готової свинячої продукції.

Довідка: Томас Бруннер родом з Австрії. Він і його сім’я в 2006 році купили непрацюючий тваринницький комплекс в Черкаській області. Господарство Томаса спеціалізується на вирощуванні свиней без застосування антибіотиків.

Залиште коментар