Автор найвищого у Європі муралу розмалював черкаську школу

Автор найвищого у Європі муралу розмалював черкаську школу

Португальський художник Антоніо Коррейя 12 червня закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах.

За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи. На думку митця, пташки у хаотичному польоті нагадують шкільне життя дітей.

Вуличний митець Антоніо Коррейя більш відомий під псевдонімом Pantónio. Він – постійний учасник міжнародних колективних та персональних виставок. Автор найвищого в Європі муралу «Вихор сардин» на одній із веж в 13-му окрузі Парижа. Його роботам притаманні динаміка та поєднання синіх і чорних кольорів. На муралах Антоніо часто зображає людей або вигаданих тварин.

В Україні митець не вперше. В Києві 2015 року на одній із стін багатоповерхівки він намалював фреску з кролями. А вкінці 2016 року до дня аварії на Чорнобильській АЕС Антоніо створив мурал «Вихор листя і шматків пластика».

Мурал, який створив Антоніо, – це частина соціального проекту «Mural Social Club: Back to School», який в Україні допомагає втілювати міжнародна організація UNICEF Ukraine. В рамках проекту відомі митці приїжджають до України, щоб реалізувати свій творчий потенціал. Одна з цілей проекту – додати більше фантазії та кольорів у дитяче мислення.

Ініціювала створення стінопису черкаська активістка Аліна Котолуп. На втілення проекту дівчина виграла грант на черкаському фестивалі CherITy–2016.

Прочитайте ще:

Залиште коментар