Авторська школа О.А.Захаренка потребує фінансової підтримки

Авторська школа О.А.Захаренка потребує фінансової підтримки

Легендарна авторська школа О.А.Захаренка, що у с.Сахнівка Корсунь-Шевченківського району, потребує серйозних фінансових вливань. Нещодавно створена Набутівська ОТГ, до якої разом із іншими 13-ма селами увійшла Сахнівка, практично не в змозі утримувати навчальний заклад. Про цю проблему селяни повідомили народному депутату Олександрі Кужель під час робочого візиту «батьківщинівки» на Корусунь-Шевченківщину.

Зокрема, повідомили, що на утримання цієї школи нині необхідно 6 мільйонів на рік. Таких коштів у Набутівської ОТГ фактично немає. Адже це майже весь бюджет розвитку громади. Левову частку з цих коштів «витягує» басейн. Він діючий, дуже якісний, з сучасною системою очищення води. Проте потребує на обслуговування близько 2 млн.на рік.

Усього в ОТГ 5 шкіл. У Сахнівській нині навчаються 82 учні, хоча розрахована вона на понад тисячу дітей. Селяни бачать вихід із ситуації в тому, щоб передати Сахнівську школу на баланс області або держави. Як стало відомо виданню «Про головне» з власних джерел, обласні депутати скептично ставляться до такої перспективи.

Вивчивши проблематику, народний депутат Олександра Кужель пообіцяла підняти це питання на найвищому рівні і посприяти його вирішенню.

– Ми не можемо допустити ситуації, коли можемо втратити цю славетну школу. Адже Авторська школа О.А.Захаренка – це надбання усього українського народу, – наголосила депутат.

Залиште коментар