«Батьківщина» не допустить підвищення тарифів,  приватизації ГТС та продажу землі

«Батьківщина» не допустить підвищення тарифів, приватизації ГТС та продажу землі

Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду якнайшвидше проголосувати за три мораторії, які на законодавчому рівні заборонять підвищення тарифів на тепло, тіньову приватизацію 49% ГТС та продаж сільськогосподарської землі. Такий крок команда «Батьківщини» зробила у відповідь на прагнення президента підвищити тарифи на тепло для населення на 23%. Свою думку з цього приводу висловив керівник обласного штабу «Батьківщини» Юрій Тренкін.


“Підвищення тарифів, зростання цін, зубожіння… Найбільш цинічним після цього видаються заклики президента до активної молоді не шукати роботу за кордоном. Мабуть, з висоти кіпріотських офшорів не видно, що люди доведені до крайнього ступеню бідності та відчаю. Мільйонам українських громадян вже сьогодні не має чим платити за комуналку. Мільйони людей невпевнені у своєму майбутньому. В цих умовах українці просто намагаються вижити. Тому виїзд молоді та креативного класу вже став масовим явищем, яке неможливо зупинити недолугими закликами. Тим більше, закликами особи, для котрої Україна – то лише джерело власного збагачення.
Наразі тарифному свавіллю Порошенка протистоїть лише команда «Батьківщини». Але ми не сумніваємося в успіху, адже на нашому боці – правда.
Разом з тим, підвищення тарифів – це, на жаль, не єдина гостра для українців проблема. Скоро завершиться період дії мораторію на продаж сільськогосподарської землі. З огляду на це «Батьківщина» вимагає негайно поставити на голосування законопроект «Про мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення» (№5476).
Також необхідно зупинити знущання над селянами. Наразі владою створені штучні перешкоди для реалізації аграріями зібраного врожаю:
– на 50% підняли тарифи за використання вагонів;
– розпочато виведення з роботи залізничних станцій, чим штучно зупиняється продаж врожаю.
Такі дії влади є неприпустимими і я переконаний, народ дасть їм гідну оцінку.
Інше важливе питання – це ухвалення мораторію на продаж вітчизняної газотранспортної системи. Адже об’єкти загальнодержавного та стратегічного значення, від котрих, багато в чому, залежить економічна безпека України, не можуть належати купці олігархів.
Таким чином «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко вимагають від парламенту ухвалити три мораторії – на підвищення тарифів, приватизацію ГТС та продаж землі сільськогосподарського призначення. Всі ці питання є принциповими для країни і жодних компромісів стосовно їх вирішення бути не може», – вважає Юрій Тренкін.

Залиште коментар