«Батьківщина» вимагає скасування підвищення ціни на газ», – Юрій Тренкін

«Батьківщина» вимагає скасування підвищення ціни на газ», – Юрій Тренкін

Реальними справами нинішньої влади є постійне зростання тарифів і подачки українцям до виборів. На цьому наголошує керівник Черкаського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

За його словами, під час зустрічей черкащани найчастіше порушують питання зависоких тарифів на житлово-комунальні послуги. Водночас ВО «Батьківщина» вимагає скасування підвищення ціни на газ, а також запровадження мораторію на його подальше здорожчання.

– Перед виборами влада взялась хоч якось компенсувати українцям те, що в них забрала за ці 5 років, – зауважує Юрій Тренкін. – Однак ця «компенсація» неспівмірна, є прямим підкупом виборців за бюджетні кошти. Ідеться як про монетизацію субсидій, так і про індексацію пенсій – виплати, які анонсовані з 4 березня. Влада дає копійку, а тим часом готується забрати гривню, плануючи чергове підвищення тарифів упродовж року на 43%. Те ж стосується і пенсій, коли роками їх не індексували, а перед виборами влада вирішила дати разову подачку. Причому не всім пенсіонерам, а лише тим, хто має понад 35 (чоловіки) або 30 (жінки) років стажу.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року парламент скасував надбавки за стаж (1% за 1 додатковий рік стажу) тим, хто мав понад 30 (чоловіки) або 25 (жінки) років стажу. Ці надбавки були запроваджені під час прем’єрства Юлії Тимошенко. Також було скасовано обов’язковість індексації пенсій на рівень інфляції.

Залиште коментар