«Батьківщина» зробила перший крок до перемоги на президентських виборах, – Юрій Тренкін

«Батьківщина» зробила перший крок до перемоги на президентських виборах, – Юрій Тренкін

Голова Черкаського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» прокоментував попередні результати голосування на виборах до черкаських ОТГ:

«Це безапеляційна перемога «Батьківщини». Результати голосування, яке відбулося 23 грудня, вчергове показали, що підтримка нашої політичної сили з боку українців з кожним днем зростає.
Так, за нашими даними, маємо такі результати:

• ВО «Батьківщина» – 37%
• БПП – 16 %
• «Черкащани» – 12,1%
• Радикальна партія – 11,8 %
• Аграрна партія – 10,4%.

108 висуванців «Батьківщини» були обрані депутатами ОТГ. Проте ця цифра могла бути більшою на 100 депутатів, якби ці вибори не показали, що ми живемо у поліцейській державі. Саме стільки прихильників «Батьківщини» є серед великої кількості самовисуванців, які перемогли на виборах – 208 осіб. Через шалений тиск на залякування люди просто боялися в останні дні іти від «Батьківщини», тож ішли самовисуванцями. А у партію «Блок Петра Порошенка» їх затягнути не змогли, як не намагалися.

Перемога «Батьківщини» на цих виборах – це перший крок до перемоги на майбутніх виборах Президента. Тож хочу подякувати усій нашій команді, яка професійно попрацювала на результат, і усім виборцям, які віддали свої голоси за ВО «Батьківщина», – зазначив Юрій Тренкін.

Залиште коментар