«Батьківщина» зробить все можливе, щоб не закривали залізничні станції, – Тренкін

«Батьківщина» зробить все можливе, щоб не закривали залізничні станції, – Тренкін

Про намір закрити 170 залізничних станцій заявила «Укрзалізниця». Занепокоєні люди пишуть численні звернення до ВО «Батьківщина» із проханням втрутитися у ситуацію і допомогти. Про це повідомив депутат міської ради від ВО «Батьківщина», керівник обласного штабу політсили Юрій Тренкін під час прес-конференції, яка відбулася 8 жовтня.

– До нас іде безліч листів щодо закриття залізничних станцій. Нещодавно тривожна звістка надійшла з Монастирища.

За закриттям залізничних станцій піде знищення нашого аграрного сектору, знищення елеваторів, знищення переробної промисловості, адже вони всі є залежними від залізничного транспорту.

Дороги на Черкащині опинилися у такому жалюгідному стані у тому числі і завдяки знищенню залізничного транспорту. Тому що раніше 80% товарообігу відбувалося за рахунок залізничного транспорту, і нашими дорогами не їздили 80-100 тонні зерновози. Зараз знищується вся інфраструктура залізниці, закриваються станції, і ми бачимо, як це відображається на наших дорогах, – зазначив Юрій Тренкін.

За його словами, «батьківщинівці» заручились підтримкою народних депутатів України і будуть добиватися і робити все від них залежне, звертатися до Гаранта Конституції та інших інстанцій України щодо недопущення закриття залізничних станцій в Україні і Черкаській області зокрема.

Залиште коментар