“Батьківщинівці” поспілкувалися із жителями Катеринопільщини про Новий курс Юлії Тимошенко

“Батьківщинівці” поспілкувалися із жителями Катеринопільщини про Новий курс Юлії Тимошенко

“Батьківщинівці” поспілкувалися з жителями Катеринопільського району про Новий курс Юлії Тимошенко.

Народний депутат України Олександра Кужель, керівник обласного виборчого штабу ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін та активісти партії побували у Катеринопільському районі і презентували програму кандидата у президенти України Юлії Тимошенко.

– Спеціальним зобов’язанням Юлії Тимошенко перед усім українським народом є гарантія того, що в перші сто днів після інавгурації ціна на газ для населення буде знижена вдвічі. Це призведе до зниження тарифів на тепло і гарячу воду. Увесь газ українського видобутку буде спрямований суто на потреби населення. Українського газу більш, ніж достатньо для потреб людей, – розповіла жителям Катеринопільщини Олександра Кужель.

– Юлія Тимошенко взяла на себе зобов’язання перед громадянами України реалізувати дієві реформи в кожній сфері.  Головне зобов’язання – встановлення миру. Донбас і Крим – це Україна.
Також зараз особливо актуальне зобов’язання, враховуючи численні звернення черкащан,  – зниження ціни на газ. Завдяки реалізації Нового курсу Юлії Тимошенко зміни зможе відчути кожен українець, – зауважив Юрій Тренкін.

Залиште коментар