Батальйон територіальної оборони розпочав навчання на Черкащині

Батальйон територіальної оборони розпочав навчання на Черкащині

Сьогодні, 30 червня, на полігоні Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота стартували навчання територіального підрозділу оборони, передає кореспондент УНН-Центр.

Відповідно до плану підготовки сухопутних військ, на території України проводяться навчання із застосуванням підрозділів територіальної оборони. Зокрема, на Черкащині навчання розпочав окремий 20-й стрілецький батальйон. Напередодні було проведено відмобілізування та укомплектування батальйону особовим складом.

На навчання прибули майже 500 осіб з усіх районів Черкаської області. Протягом десяти днів батальйон проходитиме бойове злагодження.

Близько 120 осіб, а це 30% особового складу, залучаються до військової служби вперше, тож сьогодні вони урочисто склали військову присягу. Командування батальйону і Навчального центру, а також керівництво області привітало новачків, після чого на сумлінну службу їх благословив військовий капелан.

Усі військовослужбовці, які прибули на полігон, будуть розподілені відповідно до штатних посад та під час навчань виконуватимуть завдання відповідно до своїх військових спеціальностей: розвідників, медиків, зв’язківців, саперів тощо.

Прочитайте ще:

Залиште коментар