«Батьківщина» вимагає звіту уряду та наполягає на його відставці

«Батьківщина» вимагає звіту уряду та наполягає на його відставці

«Батьківщина» вимагає звіту уряду та наполягає на його відставці. Таку вимогу фракції оголосив народний депутат Сергій Власенко на брифінгу в парламенті.

За його словами, влада поводить себе не професійно та абсурдно:  «Абсурдно брати на себе якісь зобов’язання перед МВФ, а потім доводити ці зобов’язання до парламенту».

Зокрема, як пояснив депутат від «Батьківщини», це стосується таких болючих питань, як пенсійна реформа та Трудовий кодекс.

«Меморандум з МВФ чітко передбачає, які саме елементи пенсійної реформи мають бути запроваджені. І ці аргументи точно не на користь українських громадян», – сказав він.

Сергій Власенко зауважив, що меморандум підписаний президентом, прем’єр-міністром, міністром фінансів і головою НБУ, але при цьому взяті зобов’язання про те, що має зробити парламент – «усе це виглядає абсурдом в парламентсько-президентській республіці».

Парламентар прогнозує, що влада тягтиме до останнього моменту, а потім вкине в парламент антиукраїнський проект пенсійної реформи і шантажуватиме парламент черговим траншем МВФ.

«Це черговий прояв непрофесіоналізму цього уряду», – наголосив народний депутат і додав, що «Батьківщина» продовжує вимагати повноцінного звіту цього уряду, визнання його роботи незадовільною, а також відставки Гройсмана і його недолугого уряду.

Сергій Власенко також заявив, що фракція «Батьківщина» вимагає переголосування закону про ринок електроенергії,  який є корупційним, грабіжницьким та був ухвалений з грубим порушенням Регламенту.

Прочитайте ще:

Залиште коментар