«Батьківщинівці» Черкас впорядкували алею пам’яті Небесної сотні

«Батьківщинівці» Черкас впорядкували алею пам’яті Небесної сотні

Сьогодні представники Черкаської міської організації партії  ВО «Батьківщина» влаштували невеличкий суботник – прибрали територію на розі Замкового узвозу та вул Гагаріна. Тут з 2014 року встановлено стелу пам’яті Небесної Сотні.

Повідомляє кореспондент «ПроГоловне».

Одразу після буремних подій лютого 2014 року було ухвалено рішення про облаштування цього пам’ятного знаку. Пізніше з ініціативи ВО «Батьківщина» він був встановлений, а тепер щороку навесні і восени «батьківщинівці» доглядають за ним та прилеглою територією – висаджують кущі, квіти, дерева, доглядають за ними, поновлюють напис на стелі тощо.

«Ініціатором акції виступає голова міської організації і голова фракції у Черкаській міській раді від нашої політичної сили Роман Діскант.  Ми не влаштовуємо якихось глобальних акцій – просто доглядаємо за тим, що є. Тож нас хоч і небагато, але саме стільки, щоб довести до ладу і посаджені дерева, і квітник навколо пам’ятника. Ми шануємо і бережемо в серцях пам’ять про героїв, що віддали своє життя за волю і гідність українців. Зараз вже тепло, повз цей пам’ятний знак багато людей йдуть до Долини троянд, до зон відпочинку. Хай бачать, хай пам’ятають про тих, хто віддав життя за наше світле сьогодення», – говорить один з учасників акції, депутат міськради Юрій Тренкін.

 

Залиште коментар