Без електроенергії залишаються 74 населених пунктів області

Без електроенергії залишаються 74 населених пунктів області

Задля забезпечення безпечного проїзду автотранспорту, на автошляхах Уманського району тривають роботи з очищення автодоріг від снігу та ожеледі. В цих роботах задіяна техніка та фахівці Служби автомобільних доріг (26 одиниць техніки та 39 працівників), а також Управління ДСНС (17 одиниць техніки та 56 рятувальників).

Станом на 16:00 20 січня з снігових заметів було вивільнено 48 легкових автомобілів, 159 вантажних автомобілів, 5 автобусів з пасажирами, 3 автомобілі швидкої медичної допомоги (загалом 215 одиниць). Всього за добу надано допомогу 258 особам.

Про це звітує ДСНС в Черкаській області.

Внаслідок ускладнення погодних умов та спрацювання систем захисту в області залишаються відключеними: 118 ліній електропередач, 921 трансформаторна підстанція. Без електроенергії залишаються 74 населених пунктів області. До робіт по відновленню електропостачання залучені 79 аварійних бригад обленерго та 95 одиниць техніки.

Пожежно-рятувальники підрозділами Управління області, з автомобільних доріг, а також із житлового сектору прибрано 195 повалених дерев.

По області функціонують 137 пунктів обігріву.

Впродовж цієї доби вдалось вирішити проблему водопостачання обласного центру. Станом на 01:45 20 січня, зусиллями аварійних бригад ПАТ “Черкасиобленерго” та підтримці інженерної групи аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС, вдалося відновити подачу електроенергії до Дніпровської водоочисної станції, що живить водою Черкаси. На 11 годину ранку, водопостачання в місті було відновлене у штатному режимі.

Продовжує свою роботу обласний штаб з ліквідації наслідків негоди на чолі з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченко. Також у цілодобовому режимі продовжує працювати міський оперативний штаб під керівництвом міського голови.

Прочитайте ще:

Залиште коментар