Безкоштовний прихисток у Черкасах надали 2366 ВПО

Немає опису світлини.

Департамент соціальної політики Черкаської міської ради повідомляє про наявність безкоштовного прихистку для внутрішньо переміщених осіб в Черкасах. Про це вони зазначають на офіційній фейсбук-сторінці.

Наразі 2 366 переселенців перебувають під опікою громадян Черкаської області. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, кожен повнолітній громадянин України, який прихистив безкоштовно внутрішньо переміщену особу, може отримати грошову компенсацію за комунальні послуги.

Згідно з наказом, власники житла звернулися до департаменту соціальної політики з проханням отримати компенсацію. Сума виплат визначається на рівні 14,77 грн за кожен людино-день, а в опалювальний період з жовтня по березень, вона становить 30 грн.

Для отримання компенсації необхідно подавати щомісяця до управління соціального захисту заяву разом із підтверджувальними документами щодо виставлених рахунків на оплату комунальних послуг. Приватні заклади мають подавати заяву до 15 числа місяця, наступного за звітним, а комунальні – до 27 числа. Для отримання компенсації необхідно звернутися до управління соціального захисту населення із необхідними документами, які засвідчують особу власника житла та розміщення внутрішньо переміщеної особи.

У випадку, якщо власник оселі проживає за межами міста, документи можна подати через електронний кабінет на порталі державних послуг.

Після подання всіх необхідних документів, протягом 10 робочих днів департамент соціальної політики міської ради здійснює перерахунок коштів та видає розпорядження про їх виплату. Грошові кошти надходять на рахунок власника відповідно до даних банківських реквізитів.

Документи, які потрібно подати до управління соціального захисту населення (оригінали та копії):

– повідомлення про розміщення ВПО у житловому приміщенні;

– документ, який засвідчує особу власника житла, де розмістили ВПО;

– реєстраційний номер облікової картки платника податків власника житла;

– документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документ, що підтверджує повноваження представника власника;

– документи, які посвідчують особи розміщених ВПО;

– реєстраційні номери облікових карток платників податків розміщених ВПО;

– довідки внутрішньо переміщених осіб.

 

Залиште коментар