Бібліотека Корсунь-Шевченківського заповідника містить періодику з 1947 року

Бібліотека Корсунь-Шевченківського заповідника містить періодику з 1947 року

Наукова бібліотека Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника також відзначала 30 вересня Всеукраїнський день бібліотек. Про це повідомляється на офіційній сторінці заповідника у ФБ.
Комплектування її бібліотечного фонду розпочалося в 1947 році, коли бібліотека була у складі фондів музею історії Корсунь-Шевченківської битви. Як окремий відділ бібліотека працює з 1975 року. Сьогодні бібліотечний фонд налічує близько 21 тисячі примірників документів. Це – історичні наукові та науково-популярні видання, краєзнавча література, видання з мистецтвознавства, літературознавства, етнографії, природознавства та екології, художня література, а також довідкові видання з усіх галузей знань. Бібліотека має фонд періодичних видань, зокрема, районна та обласна газети зберігаються з 1947 та 1949 років, відповідно, «Український історичний журнал» – з 1959 року.
Упродовж багатьох років бібліотека співпрацює з Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого і в цьому велика заслуга провідного бібліотекаря Валентини Гриценко.
Фондом бібліотеки користуються науковці, краєзнавці, вчителі, студенти та учні.

Прочитайте ще:

Залиште коментар