Бібліотекарі Черкаської центральної міської бібліотеки для дітей запросили маленьких любителів літератури в гості

Бібліотекарі Черкаської центральної міської бібліотеки для дітей запросили маленьких любителів літератури в гості

Сьогодні бібліотекарі Черкаської центральної міської бібліотеки для дітей запросили маленьких любителів літератури, щоб помандрувати куточками книжкового фонду бібліотеки. Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Зокрема, для дітей організували захопливу екскурсію «У пошуках бібліотечних скарбів», де вони поринули в книжковий світ, познайомились з історією бібліотеки та її головною цінністю – книгою. Вони також освоїли важливу навичку: розуміння того, як книги допомагають не лише опановувати різні наукові дисципліни, але й розширювати свій кругозір та удосконалювати свої знання.

Завдяки цікавій атмосфері, читачі також пригадали основні правила користування книгою, а також ознайомилися з дитячою періодикою. Вони продемонстрували свої знання та глибоке зацікавлення у читанні, беручи участь у вікторині, де змогли показати себе як справжніх знавців та шанувальників книг. 

Такий захід став чудовою можливістю для юних дослідників пізнати всю велич та цінність світу, який відкривається завдяки літературі.

Залиште коментар