Білборди на бульварі Шевченка не прибрали через рішення суду

Білборди на бульварі Шевченка не прибрали через рішення суду

Рекламні конструкції на центральній вулиці м.Черкаси, які мали демонтувати до 14 квітня, не прибрали через рішення суду. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив заступник міського голови Геннадій Шевченко.

“Це дуже складна й скандальна тема, яка давно тягнеться. Рішення сесії є, але як його виконати, якщо також є рішення суду із зобов’язанням продовжити термін дії угоди, якої немає. Тобто є юридичні незрозумілі моменти. Ми зараз вивчаємо це питання, уже була проведена нарада. Мета демонтувати білборди є, але ми мусимо діяти в межах закону. Якщо зараз робоча група почне прибирати їх, приїде поліція і почнеться з’ясування юридичних питань”, – розповів Геннадій Шевченко.

Нагадаємо, 6 квітня на сесії Черкаської міської ради ухвалили проект рішення “Про затвердження Програми впорядкування тимчасових споруд і зовнішньої реклами на території міста Черкаси на 2017-2019 роки” з урахуванням пропозиції міського голови Анатолія Бондаренка заборонити розміщення рекламних носіїв та демонтувати усі рекламні конструкції на бульварі Шевченка.

Залиште коментар