Більше 67 тисяч гривень минулого року виділили на розвиток фізичної культури Чигиринщини

Про це йдеться у звіті голови Чигиринської райдержадміністрації Володимира Клименка про проведену роботу за 2016 рік. Текст документу має у розпорядженні онлайн-газета Новини Черкас.

Здорова нація – сильна країна. Під таким девізом здійснюється підтримка здорового способу життя в районі. Всього на розвиток фізичної культури та спорту з районного бюджету виділено коштів в сумі 673 тисячі 900 гривень. Закуплено спортивний інвентар для дитячої юнацької спортивної школи на суму 120 тисяч гривень.

Пишаємося досягненнями наших земляків. Антоненко Дар’я, учениця 11 класу Чигиринського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів №3, виборола ІІІ місце у Чемпіонаті України серед юніорок у ваговій категорії до 75 з боксу.

Також надією Чигиринщини є наша землячка – Марина Мальована, восьмиразова чемпіонка України з боксу, а також призерка чемпіонатів Європи та Світу.

На обласних змаганнях «Найспортивніше село» команда с. Тіньки зайняла 5 місце серед 19 команд-учасниць.

Команда футболістів 2006 року народження посіла І місце в обласних змаганнях дитячої футбольної ліги І етапу. В цьому році спортсмени продовжують отримувати блискучі перемоги.