Більше 7 тисяч гектарів посівів знищила негода на Черкащині

Більше 7 тисяч гектарів посівів знищила негода на Черкащині

Це за попередніми підрахунками. За словами начальника управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігоря Колодки, найбільше постраждало Лівобережжя. 

– Зруйновані зерносклади, дахи ферм, знесено з місця одне зерносховище ТОВ «Нібулон», – зазначив він. – Сильно постраждали посіви. Знищено 400 га сої, 60 га посівів пшениці. По лівій стороні Канівського району, особливо в селі Ліпляве, на полях Дніпровської філії ПАТ «Урожай» негода знищила 360 га сорго, 390 га соняшнику, 132 га ріпаку, 1097 га кукурудзи, 140 га сої та 260 га пшениці.

Він також зауважив, що частково знищені посіви у Драбівському – понад 400 га, та в Уманському районах – понад 2 300 га різних сільськогосподарських культур, постраждали технічні приміщення господарств. У Шполянському районі в селі Ярославка також зруйновано технічні сільськогосподарські приміщення та зерносховище, інформує provce.ck.ua.

– Загалом обстеження за першу добу показало, що знищено понад 7 тисяч гектарів посівів. Вивчення продовжується і надалі, проте, збитки мають тенденцію до збільшення, – підсумував чиновник.

(с) Діловий Регіон

Залиште коментар